_al3x napisał(a):

lepiej dać szanse pokazania sie mlodemu polskiemu pilkarzowi !!!
pozniej wszyscy placza ze ME blamaz itp. a czego sie mozna spodziewac jak graja dziadki w reprezentacji i to na ogol ci co lawe grzeja
|
Mlodym pilkarzom to niech daja szanse Odry, Ruchy, i inne Warszawy. My jesli chcemy osiagnac sukces potrzebujemy uksztaltowanych i doswiadczonych graczy.
W calej tej sprawie z Kallon`em martwi mnie to ze to napastnik, a nie pomocnik ktory jest o wiele bardziej potrzebny.
W kazdym razie ja trzymam kciuki za ten transfer.