Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1360
Stary 03.07.2008, 13:55
_al3x napisał(a):Wyświetl post
lepiej dać szanse pokazania sie mlodemu polskiemu pilkarzowi !!!

pozniej wszyscy placza ze ME blamaz itp. a czego sie mozna spodziewac jak graja dziadki w reprezentacji i to na ogol ci co lawe grzeja
Mlodym pilkarzom to niech daja szanse Odry, Ruchy, i inne Warszawy. My jesli chcemy osiagnac sukces potrzebujemy uksztaltowanych i doswiadczonych graczy.

W calej tej sprawie z Kallon`em martwi mnie to ze to napastnik, a nie pomocnik ktory jest o wiele bardziej potrzebny.

W kazdym razie ja trzymam kciuki za ten transfer.
Odpowiedz cytując