sezon w Ekstraklasie ma się co roku zaczynać w ostatni tydzień lipca.
co do składu, to chyba 14 drużyn jest pewnych gry, a co do tej dwójki to od Polonii Bytom i Jagielloni zależy, coś mi się wydaje, że jeszcze dziś to tego terminarza nie podadzą.
edytka:
Cytat:
|
14:30 Sąd nad Beenhakkerem się w zasadzie skończył - teraz przedmiotem dyskusji są różne polskie kluby i ich być albo nie być w różnych polskich ligach. Korespondent namierzył Beenhakkera w pobliskiej Sheratonowi knajpie, ale się nie przysiadł - i dobrze.
|
może dziś jakaś decyzja?