Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 03.07.2008, 13:27
sezon w Ekstraklasie ma się co roku zaczynać w ostatni tydzień lipca.
co do składu, to chyba 14 drużyn jest pewnych gry, a co do tej dwójki to od Polonii Bytom i Jagielloni zależy, coś mi się wydaje, że jeszcze dziś to tego terminarza nie podadzą.

edytka:
Cytat:
14:30 Sąd nad Beenhakkerem się w zasadzie skończył - teraz przedmiotem dyskusji są różne polskie kluby i ich być albo nie być w różnych polskich ligach. Korespondent namierzył Beenhakkera w pobliskiej Sheratonowi knajpie, ale się nie przysiadł - i dobrze.
może dziś jakaś decyzja?
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 03.07.2008 o godz. 13:39.