Wyświetl pojedynczy post
couch
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1353
Stary 03.07.2008, 12:33
<Crash> napisał(a):
ehh a ja z tym kallonem to widziałem gdzieś taką notke (to była pierwsza notka) że to menedżer rozmawia z Wisłą na temat JEDNEGO z jego zawodników, nic nigdzie nie mówił że to jest Kallon, a że akurat on jest jego menagerem to prasa podłapala i zaczęlo się pompowanie balonika.
A potem wielkie rozczarowanie i krytyka prasy że nie udało sie sprowadzić takiego piłkarza.
100% poparcia. Nie ma o czym mówić.

Odpowiedz cytując