Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rutic
Member
Od: 02.2007
Skąd: Krk
Offline
#
1351
03.07.2008, 12:20
_al3x
napisał(a):
My potrzebujemy przede wszystkim polskich piłkarzy (Garguła, Pawłowski)
I tutaj bym się spierał czy polscy piłkarze będą odpowiednim wzmocnieniem (patrz. Euro 2008)
"Oto ten moment przed momentem na państwa ekranach"
- Dariusz Szpakowski
rutic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rutic
Znajdź inne posty napisane przez rutic