Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1350
Stary 03.07.2008, 12:09
_al3x napisał(a):Wyświetl post
co to za dobra wiadomość. Nie potrzebujemy takich grajków. Statystyki nie kłamią. Chcecie mieć drugiego Radovanovica dokładnie tak samo często trafiał do siatki.
My potrzebujemy przede wszystkim polskich piłkarzy (Garguła, Pawłowski)
Szukać, szukać i jeszcze raz szukać !!! Lepiej kasę dać na scout-ing. U nas ( w Polsce)też jest jest zdolna młodzież.
I lepiej kupować na jakość a nie na ilość !!!
Potencjał polskich piłkarzy to widziałeś na EURO i co roku widzisz w pucharach europejskich.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując