|
Jak Kalon przyjdzie i będzie strzelał takie brameczki jak ta z filmiku POAK - AEK to będzie gitara. Napewno strzelił więcej goli w AEK niż Matusiak w Wisle. Jakaś różnica zawsze jest. Pozatym koleś był podstawowym zawodnikiem naprawde klasowych klubów a Matusiak grzał ławe. Może nas Jacek coś zaskoczy pozytywnie...
|