Wyświetl pojedynczy post
GNCacek
Member
 
Od: 01.2006
Skąd: B

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1343
Stary 03.07.2008, 11:22
W necie można wyczytać, że Korona chce za Hernaniego 1 mln zł i ani grosza mniej, ta cena wydaje się uczciwa i przystępna jak za czołowego obrońce naszej ekstraklasy.Ufajmy Bednarzowi, że on także dostrzega aktualną sytuacje na polskim rynku transferowym.
Ładzia, Ładzia, Ładzia jeje
Odpowiedz cytując