Cytat:
|
dobrze by było powalczyć jeszcze o MP z Legią , junkhead..
|
ano rozumiem.. martwi mnie tylko, to że moze zabraknąć czasu na zgranie i aklimatyzacj, pamiętam jak było z na przykład z Paulistą, który potrzebal troche czasu.... ale każdy człowiek jest inny.. a o MP to jestem spokojny i mysle ze nie tylko z Legią będzie walka.. ale to juz temat na inna dyskusje..