Wyświetl pojedynczy post
junkhead
Junior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1342
Stary 03.07.2008, 11:13
Cytat:
dobrze by było powalczyć jeszcze o MP z Legią , junkhead..
ano rozumiem.. martwi mnie tylko, to że moze zabraknąć czasu na zgranie i aklimatyzacj, pamiętam jak było z na przykład z Paulistą, który potrzebal troche czasu.... ale każdy człowiek jest inny.. a o MP to jestem spokojny i mysle ze nie tylko z Legią będzie walka.. ale to juz temat na inna dyskusje..
Odpowiedz cytując