legia go nie wezmie, bo nie jest Hiszpanem ;-] zreszta to chyba tylkko tworczosc onetu, bo na innych serwisach nei ma o tym ani slowa.
a tu jeszcze jedna bramka:
http://pl.youtube.com/watch?v=VBaMAX...eature=related ;p
wiem, ze to raczej bajka z kallonem, ale co tam, wole takie gdybanie, niz narzekanie na brak transferow
