Provident napisał(a):

|
Mam pytanie jak mam niby termin odbiory karty kibica w dniu 26 czerwca a przyjade po nia 30 lipca to mi ja wydadza? Prosze o dpowiedź
|
tak
niektórzy kibice z 2004 roku nie odebrali i zastanawiam sie na co czekają albo po co wyrabiali