Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1321
Stary 03.07.2008, 08:54
Mam nadzieje ze tym razem to nie kaczka dziennikarska i że Kallon być może u nas zagra. Powinniśmy go sprowadzić i jestem jak najbardziej za. Chłopak jest ograny w dobrych klubach europejskich. Jest do wziecia za darmo, dlatego czemu nie? Dziwne ze na wikipedii pisze ze związał się z Cardiff City, choć tutaj http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ed/profil.html jest bez klubu a jego wartość to 2 mln Euro. Oczywiscie, również jestem za sprowadzeniem młodych perspektywicznych graczy, ale oni nie pociągną odrazu Wisły do LM.

Przy okazji jego bramka w meczu z Wisłą http://pl.youtube.com/watch?v=VBaMAXp6efg
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując