Mam nadzieje ze tym razem to nie kaczka dziennikarska i że Kallon być może u nas zagra. Powinniśmy go sprowadzić i jestem jak najbardziej za. Chłopak jest ograny w dobrych klubach europejskich. Jest do wziecia za darmo, dlatego czemu nie? Dziwne ze na wikipedii pisze ze związał się z Cardiff City, choć tutaj
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ed/profil.html jest bez klubu a jego wartość to 2 mln Euro. Oczywiscie, również jestem za sprowadzeniem młodych perspektywicznych graczy, ale oni nie pociągną odrazu Wisły do LM.
Przy okazji jego bramka w meczu z Wisłą
http://pl.youtube.com/watch?v=VBaMAXp6efg