emjot napisał(a):

miesiąc temu Kluivert z Agalim
teraz kallon
za tydzień Ronaldo czy inny Puziol
biznes się kręci
a naiwnych nie sieją
sami wyrastają
|
Dokładnie - naiwnych nie sieją - ja wolę aby Wisła zatrudniła kilku młodych, dobrze wyszkolonych technicznie graczy, którzy w przyszłości mogliby decydować o sile zespołu. Najlepiej wyszkolonych w szkółkach piłkarskich Holandii, Portugalii czy Hiszpanii. Ewentualnie aby zainwestowano w taką szkółkę opartą na wzorach Ajaxu czy Sportingu Lizbona niż inwestować w kilku leśnych dziadków z przeszłością. Kallon praktycznie od 7 lat prezentuje manianę - ściągnięcie takich zawodników jak on, Kluivert czy Agali 7 lat temu to byłaby sensacja. Dzisiaj to mniej więcej podobny pomysł do ściągnięcia Olega Salenki do Pogoni Szczecin - w końcu król strzelców mundialu - kiedyś tam ........a efekty jakie były każdy widział...