Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: szwecja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 03.07.2008, 07:38
A Kallon to nam przypadkiem 2 bramek nie jebnal w Triescie? W tym jedna z 5metrowego spalonego?
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując