Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: szwecja
Offline
#
1314
03.07.2008, 07:38
A Kallon to nam przypadkiem 2 bramek nie jebnal w Triescie? W tym jedna z 5metrowego spalonego?
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
tomasz1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz1906
Znajdź inne posty napisane przez tomasz1906