|
Kijek, to w zasadzie nie mój problem. Ja się tylko dziwię. Pawłowski na lewej pomocy nie grał - a dla wielu prawonożnych zawodników taka zmiana pozycji źle się kończy.
Macie obecnie 3 prawoskrzydłowych. Jeden ma potencjał na skalę europejską (Radović), drugi to solidny poziom ligowy, trzeci - wielki talent ale po kontuzjach nie wiadomo.
Co do Grosickiego - może się okazać, że po roku Szwajcarzy z niego zrezygnują. I będzie 4 prawoskrzydłowych.
Ale widać ITI ma kasę, skoro ich stać na taką rozrzutność. Szkoda tylko, że pozyskiwani są nie ci zawodnicy co trzeba.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|