Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 03.07.2008, 06:55
Być może w już wkrótce dojdzie do jednego z największych hitów transferowych w piłkarskiej ekstraklasie. Mistrz Polski – Wisła Kraków zainteresowana jest Mohamedem Kallonem – informuje „Dziennik”.
Niespełna 29-letni napastnik z Sierra Leone najpierw grał w szwajcarskim Lugano, potem przez wiele lat grał we Włoszech, między innymi w Interze Mediolan. Ostatnio występował w greckim AEK Ateny.

Dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz odmówił komentarza w sprawie ewentualnego transferu Kallona do krakowskiego klubu. Wiadomo jednak, że toczą się rozmowy na temat sprowadzenia zawodnika ze Sierra Leone.
- Ja jestem w kontakcie z działaczami z Polski. Nie zdradzę o jaki klub chodzi, ale jeśli się porozumiemy, to piłkarz w ciągu kilku dni może przyjechać do waszego kraju. Wszystko jest możliwe" – mówi paragwajski menedżer zawodnika Hector Peralta.


za http://sport.onet.pl/0,1248711,1781753,wiadomosc.html
Odpowiedz cytując