No to wybacz Uran235 ale nie zgodzę się z opinią że vista a w szczegolnosci na laptopy to straszny syf,tak jak wpomnialem wyżej mam lapka HP ale z 3gb ramu 2,1 proca i dobrą grafe i vista śmiga aż miło nie zawiesiła ani przymuliła ani na sekunde,wszystko zależy od specyfikacji lapka to fakt.
Teraz wszystkie lapki są już tak produkowane tylko z myślą o Viście,i nawet wgranie na nie XP nie gwarantuje że będą szybciej działały,a nie raz i wolniej z xp niz vistą
