Coolpick napisał(a):

|
Duzo pisania, zero konkretow, ne ma tam tak na prawde nic, co moglo by wskazywac na brak transferow, no ale jest kolejny artykul, ktorym mozna zapchac serwis.
|
dokładnie. Mnie wystarczy wzmianka "A w Wiśle nowe twarze to niechciany w Slovanie Liberec obrońca Peter Szinglar ". K...a, niechciany, bo nie chciał podpisać nowego kontraktu !!! Ale o tym już nikt nie napisze.
WISŁA JEST BE ! LEGIA CACY ! zobaczymy za miesiąc, pismaki.
rok temu żaden w życiu by nie pomyślał, że po sezonie z 8 miejsca zrobimy majstra...
nie nie, Gimenez był już na nowym, mnie więcej od 2003, dokładnie 5 lat. On miał chyba na imię Ever, jak "FOREVER"