Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1282
Stary 02.07.2008, 22:00
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Duzo pisania, zero konkretow, ne ma tam tak na prawde nic, co moglo by wskazywac na brak transferow, no ale jest kolejny artykul, ktorym mozna zapchac serwis.
dokładnie. Mnie wystarczy wzmianka "A w Wiśle nowe twarze to niechciany w Slovanie Liberec obrońca Peter Szinglar ". K...a, niechciany, bo nie chciał podpisać nowego kontraktu !!! Ale o tym już nikt nie napisze.
WISŁA JEST BE ! LEGIA CACY ! zobaczymy za miesiąc, pismaki.
rok temu żaden w życiu by nie pomyślał, że po sezonie z 8 miejsca zrobimy majstra...

nie nie, Gimenez był już na nowym, mnie więcej od 2003, dokładnie 5 lat. On miał chyba na imię Ever, jak "FOREVER"
Odpowiedz cytując