Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 02.07.2008, 21:58
emjot napisał(a):Wyświetl post
w sumie na Gimeneza czekamy już - tak myślę - przynajmniej z 4 lata - więc na efekty hard worku Bednarza też można poczekać
nie wiem czy sprawa Gimeneza nie byla poruszana jeszcze na starym forum, co daje okres juz 6 lat
Odpowiedz cytując