Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
1281
02.07.2008, 21:58
emjot
napisał(a):
w sumie na Gimeneza czekamy już - tak myślę - przynajmniej z 4 lata - więc na efekty hard worku Bednarza też można poczekać
nie wiem czy sprawa Gimeneza nie byla poruszana jeszcze na starym forum, co daje okres juz 6 lat
avangarda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do avangarda
Znajdź inne posty napisane przez avangarda