Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
adm007
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z miasta Słońca
Offline
#
1274
02.07.2008, 21:38
63.5 Kg
napisał(a):
Bo nie za wszystkich da sie placic a prawdopodobnie transfery gotowkowe do klubu bede...
Prawdopodobnie ... nie łudzę się już by były. Po co odkurzają Dawidowskiego, ma być pewnie zastąpić Paulistę nie chcę się denerwować
W moim sercu Wisła i na dobre i na złe
adm007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adm007
Znajdź inne posty napisane przez adm007