flamengista napisał(a):

|
Zabawne. Legia daje 100 tys. € za Pawłowskiego. Ten się sądzi z klubem. Jeśli Trzeciakowi to wyjdzie, to będzie mistrzostwo świata.
|
Bardzo madre zagranie Mirosława, trzeba przyznac - Pawłowski za 100.000 ojro to jak za czapke gruszek, byłoby super. Zreszta Bonina pewnie mozna by było probowac wyjac za podobna cene = praktycznie za darmo. A Pawłowskiego mozna tez by probowac na lewej, pamieatajac ze przed nami ostatnia zapewne runda Edsona w Legii.
flamengista napisał(a):

Inna sprawa, że na prawym skrzydle chłopaki mają:
- Rocky'ego;
- Szałachowskiego;
- Radovica.
|
Szałach to moze grac tez w ataku, tylko nie wiadomo czy On jeszcze da rade grac. Rocki grajac dwoma napastnikami tez. Radovic pewnie przy jakiekolwiej niezlej rundzie bedzie chciał spadac na zachod badz
wschod.
flamengista napisał(a):

|
A hazardzista tylko wypożyczony do Szwajcarii.
|
I niech tam juz zostanie. Chyba tylko w Mariocie im go brakuje, no i moze w paru klubach nocnych, paru nocnych i taryfiarze.
A i jeszcze jeden dobry piłkarz tupie nogami do nas jak (jesli) tylko Roger odejdzie.
Zreszta **** - w obecnej sytuacji nawet niezle transfery nie ciesza.