Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 02.07.2008, 21:26
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Zabawne. Legia daje 100 tys. € za Pawłowskiego. Ten się sądzi z klubem. Jeśli Trzeciakowi to wyjdzie, to będzie mistrzostwo świata.
Bardzo madre zagranie Mirosława, trzeba przyznac - Pawłowski za 100.000 ojro to jak za czapke gruszek, byłoby super. Zreszta Bonina pewnie mozna by było probowac wyjac za podobna cene = praktycznie za darmo. A Pawłowskiego mozna tez by probowac na lewej, pamieatajac ze przed nami ostatnia zapewne runda Edsona w Legii.
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa, że na prawym skrzydle chłopaki mają:
- Rocky'ego;
- Szałachowskiego;
- Radovica.
Szałach to moze grac tez w ataku, tylko nie wiadomo czy On jeszcze da rade grac. Rocki grajac dwoma napastnikami tez. Radovic pewnie przy jakiekolwiej niezlej rundzie bedzie chciał spadac na zachod badz
wschod.
flamengista napisał(a):Wyświetl post
A hazardzista tylko wypożyczony do Szwajcarii.
I niech tam juz zostanie. Chyba tylko w Mariocie im go brakuje, no i moze w paru klubach nocnych, paru nocnych i taryfiarze.

A i jeszcze jeden dobry piłkarz tupie nogami do nas jak (jesli) tylko Roger odejdzie.

Zreszta **** - w obecnej sytuacji nawet niezle transfery nie ciesza.


uderz w puchara