|
Mozilla Firefox !!!!
Właściwie jedynym argumentem który mnie przekonał do jej wyższości nad IE jest duża ilość wtyczek np. wtyczka video która umozliwa bezpośrdnie pobieranie sekwencji video ze stron typu YouTube itp.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|