kacpergawlo napisał(a):

|
Dlatego mówie, że jeszcze spokojnie czekam. Uważam, że Pan Bednarz robi dobrą robotę, ale jednak już powinnien kogoś zakontraktować z tych "gwiazd", aby się zgrywali z drużyną. Dlatego czekamy, bo nie sprowadzenie nikogo jest automatyczną porażką.
|
w sumie na Gimeneza czekamy już - tak myślę - przynajmniej z 4 lata - więc na efekty hard worku Bednarza też można poczekać
byle nie do plus nieskończoności
