Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1268
Stary 02.07.2008, 21:00
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Dlatego mówie, że jeszcze spokojnie czekam. Uważam, że Pan Bednarz robi dobrą robotę, ale jednak już powinnien kogoś zakontraktować z tych "gwiazd", aby się zgrywali z drużyną. Dlatego czekamy, bo nie sprowadzenie nikogo jest automatyczną porażką.
w sumie na Gimeneza czekamy już - tak myślę - przynajmniej z 4 lata - więc na efekty hard worku Bednarza też można poczekać


byle nie do plus nieskończoności
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując