Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 02.07.2008, 20:42
Zabawne. Legia daje 100 tys. € za Pawłowskiego. Ten się sądzi z klubem. Jeśli Trzeciakowi to wyjdzie, to będzie mistrzostwo świata.

Inna sprawa, że na prawym skrzydle chłopaki mają:
- Rocky'ego;
- Szałachowskiego;
- Radovica.

A hazardzista tylko wypożyczony do Szwajcarii.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo