Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1262
Stary 02.07.2008, 20:05
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
czyli, Kosa nie dla nas... coz
I to jest poziom w jakim znalazła sie polska piłka klubowa...

Nas nie stać na sprostanie żądań takich piłkarzy jak Paulista i Kosowski, Cypryjski Apoel już tak.

A tak ładnie gromiliśmy Omonię Nikozja... ( 5-2 )

Już niedługo, o ile się nic nie zmieni to my będziemy musieli się obawiać Cypryjczyków. Pozostanie nam smak sukcesu w kraju...

ano po raz kolejny ogramy Lecha, ogramy Legię, ogramy Cracovię... no cóż może tylko to nam pozostało.
Odpowiedz cytując