Zienczuk8 napisał(a):

czyli, Kosa nie dla nas... coz
|
I to jest poziom w jakim znalazła sie polska piłka klubowa...
Nas nie stać na sprostanie żądań takich piłkarzy jak Paulista i Kosowski, Cypryjski Apoel już tak.
A tak ładnie gromiliśmy Omonię Nikozja... ( 5-2 )
Już niedługo, o ile się nic nie zmieni to my będziemy musieli się obawiać Cypryjczyków. Pozostanie nam smak sukcesu w kraju...
ano po raz kolejny ogramy Lecha, ogramy Legię, ogramy Cracovię... no cóż może tylko to nam pozostało.