Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1261
Stary 02.07.2008, 19:47
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Narazie to jest sranie w banie. Tylko wszyscy (Skorża, Bednarz) gadają o tych wzmocnieniach to ja się pytam: Dlaczego nie podpisali nikogo z tych transferów, które rzekomo były blisko finalizacji? Co nagle się Ci zawodnicy rozmyśleli czy może Bednarz czy Skorża, albo Cupiał doszli do wniosku, że to nie są tacy miszczowie (celowy błąd ortograficzny). Szkoda gadać, kolejny dzień bez transferów=dzień stracony. Ja jeszcze mam nadzieję, bo niby gadał, że spokojnie itd., tylko, żeby nie przesadzili z tym spokojem.
To wszystko nie jest takie proste. Jak juz napisałem Wisła staraci ok 6 mln zł na tym że nie będzie meczów w Krakowie, dlatego też okrojony budżet i ciągnące się długo negocjacje. Pozatym Bednaż juz nie raz nie dwa załatwiał transfery dość długo, ale jednak najkonkretniej ze wszystkich naszych menago. Przykłady : Niedzielan, Jirsak, Łobodzinski, Matusiak
Odpowiedz cytując