Temat
:
Mozilla Firefox vs. IE vs. Opera - wasze opinie
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
1
02.07.2008, 19:29
qubu
napisał(a):
SAFARI
nie dosc ze najszybsza, fajnie wyglada to najlepiej wypada w tescie ACID3
to prawda jest najlepsza ale ma także pare błędów według mnie najlepsza jest Mozilla szczególnie ta najnowsza wersja
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta