Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.07.2008, 19:29
qubu napisał(a):Wyświetl post
SAFARI nie dosc ze najszybsza, fajnie wyglada to najlepiej wypada w tescie ACID3

to prawda jest najlepsza ale ma także pare błędów według mnie najlepsza jest Mozilla szczególnie ta najnowsza wersja
Odpowiedz cytując