Temat
:
Tenis ziemny
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
69
02.07.2008, 19:25
miki2006
napisał(a):
obawiam się że w formie życowiej i ze zdrową nogą do niektórcyh piłek i tak by nie doszła...
to prawda ale na pewno miała by większe szanse ze zdrową nogą...
a williams też tak wspaniale nie grała
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta