Temat: Tenis ziemny
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 02.07.2008, 19:25
miki2006 napisał(a):Wyświetl post
obawiam się że w formie życowiej i ze zdrową nogą do niektórcyh piłek i tak by nie doszła...

to prawda ale na pewno miała by większe szanse ze zdrową nogą...

a williams też tak wspaniale nie grała
Odpowiedz cytując