Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
64
02.07.2008, 19:24
byłem dzisiaj w miejscowości Lubień nad Rabą
naprawdę nie polecam. jeden wielki syf i tyle. to już nie ta dawna raba... :(
woda brudna na każdym kamieniu jakiś syfy pełno zanieczyszczeń
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta