Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
czolg
Member
Od: 07.2006
Offline
#
175
02.07.2008, 18:50
czytalem we ''Fakcie'' ze klub ktory bedzie chcial Kokoszke bedzie musial zaplacic 1,8 mln EURO
haha smieszna cena tak jak i gazeta
"Fakt'' chyba wczorajszy albo pzredwczorajszy.
czolg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czolg
Znajdź inne posty napisane przez czolg