Wyświetl pojedynczy post
polpol
Junior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1257
Stary 02.07.2008, 18:42
Gabri napisał(a):Wyświetl post
Zamiast półamatorów z Białorusi czy innej Irlandii trafiamy na silną ekipę z Izraela i Bedni musi zapieprzać z transferami żebyśmy zaraz się nie pożegnali z pucharami. Ale takie są efekty jak Jacuś sobie robi urlop zamiast transfery załatwiać.

Priorytetowo jest nam potrzebny bramkarz bo z Pawełkiem wiele nie ugramy. Zupełnie nie mogę rozkminić dlaczego Bednarz testuje jakiegoś ekwadorskiego rezerwistę zamiast ściągnąć Kowalewskiego za friko. Zagłębie i Korona zleciały z ligi i można za niewielką kapustę wziąć niezłych grajków.
Wczoraj gdzieś czytałem że oferowano Kowalewskiego Śląskowi - miesięczna płaca dla zawodnika miała oscylować około 70 tyś złotych, co daje rocznie 840 tyś pensji. Teraz już wiesz czemu? Jeśli facet rzeczywiście się tak ceni to ja się nie dziwię że nie jesteśmy zainteresowani. Przecież u nas tyle zarabiają największe gwiazdy zespołu grające w polu. Nas po prostu na taki wydatek nie stać.
Odpowiedz cytując