flamengista napisał(a):

Ale: jeśli jednak przejdziemy Beitar, to znaczy że mamy potencjał na fazę grupową PUEFA.
Jeśli nie przejdziemy - znaczy, że takiego potencjału nie mamy i oszczędzimy sobie kolejnej kompromitacji.
|
zwłaszcza że w pierwszej rundzie PUEFY czeka nas mecz z:
AC Milan Ita 119.934
Sevilla Esp 102.837
Valencia Esp 83.837
Benfica Por 77.176
CSKA Moscow Rus 59.437
Tottenham Hotspur Eng 55.996
Hamburger SV Ger 52.078
Ajax Ned 51.610
Everton Eng 43.996
Club Brugge Bel 41.810
Rapid Bucuresti Rom 41.398
Besiktas ** Tur 40.469
Paris Saint-Germain Fra 37.380
Atlético Madrid *** Esp 36.837
Sparta Praha *** Cze 36.496
Dinamo Bucuresti Rom 36.398
Heerenveen Ned 35.610
Udinese Ita 34.934
Dinamo Kiev *** Ukr 34.932
Feyenoord Ned 33.610
Levski Sofia *** Bul 32.644
Dnipro Dnipropetrovsk ** Ukr 31.932
Austria Wien * Aut 31.840
AEK Athens ** Gre 31.525
Slavia Praha *** Cze 31.496
Manchester City * Eng 30.996
Galatasaray *** Tur 30.469
Sampdoria Ita 28.934
Hertha BSC * Ger 27.078
Partizan Belgrade *** Srb 25.527
AS Nancy Lorraine Fra 25.380
Portsmouth FC Eng 24.996
Racing Santander Esp 24.837
FC Kobenhavn * Den 23.748
Beitar przy tym to mały pikuś.
Jednym słowem kolejny rok bez polskiej drużyny w pucharach. Można by skorzystać z okazji i wysłać PZPN w kosmos. Uefa nas zawiesi ale to żadna strata, uważam że pozbycie się leśnych dziadków jest tego warte.