Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 02.07.2008, 15:43
Taka dola państwa o mniejszych wplywach ,ze szuka wsparcia ( nie myl z byciem wasalem) u panstw silnijeszych,chyba ze sie jest krezusem w regionie (tak jak Rosja ) i sie rozdaje karty .My na tle Rosji i europy zachodniej nawet jestesmy najwyzej dupkami zolednymi i do bycia asem nam bardzo duzo brakuje (uzywajac terminologii karcianej ) Dazyc do tego mozemy tylko droga unijna , i stopniowo goniac gospodarki zachodnie .
Dziwi mnie ze tak chwalisz teraz Rosje ,a z drugiej strony tak zazarcie sie klocisz o agentow PRL itd. itp. Pisanie ze u ruskich bylo lepiej...no w Katyniu zamordowano mniej osob niz w Oswiecimiu...o innych oczywistych rzeczach psiac nie ma sensu