Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 02.07.2008, 15:19
Ja uważam, że na sprawę trzeba patrzeć pozytywnie.

Owszem, wylosowaliśmy chyba najgorzej jak można. Rywal moim zdaniem bardzo silny, chyba za silny na Wisłę.

Czyli najprawdopodobniej występy w pucharach zakończymy po dwumeczu ze Starozakonnymi.

Ale: jeśli jednak przejdziemy Beitar, to znaczy że mamy potencjał na fazę grupową PUEFA.

Jeśli nie przejdziemy - znaczy, że takiego potencjału nie mamy i oszczędzimy sobie kolejnej kompromitacji.

Same plusy
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując