Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 02.07.2008, 13:11
Cytat:
wstąpić do NAFTy


Rzadko się o nim wypowiadam , bo wiadomo o głowie państwa należy mówić z szacunkiem albo w ogóle , ale teraz muszę zabrać głos . Mieliśmy spore szansę miło sobie żyć u boku żabojadów , ugrać kilka spraw po naszej myśli w tych sektorach , którymi Mikołaj chce się zająć czyli polityki obronnej i bezpieczeństwa energetycznego . Były płomienne mowy o przyjaźni polsko - francuskiej .
To ten dyplomatołek musi utrudniać sprawę i bawić się w nie wiadomo jakiego bohatera walczącego w nie wiadomo jakiej sprawie i w****iać Sarkozego w pierwszym dniu francuskiej prezydencji . Czy on w ogóle jeszcze sprawuje kontrolę nad swoim zachowaniem ? Brak jakiegokolwiek instynktu politycznego .
Tak wiem Holadnii i Francji nic się nie stało jak odrzuciły traktat , pismaki zachodnie pokrzyczą i nic się nie stanie .
Ja widziałem na twarzy i odczułem w słowach pogardę Sarkozego , gdy wypowiadał się na temat zaistniałej sytuacji i tyle mi wystarczy .