|
Nie wiem jak gra ten Beitar (zapewne jak wiekszość z nas), ale z tego co czytam o tej drużynie to będzie trudno... Mieliśmy pecha w losowaniu bo były dużo słabsze drużyny, ale jak myślimy o LM to musimy wygrywać z takimi drużynami jak Beitar.
No i przydałyby się konkretne wzmocnienia... Nie jakiś Łukasiewicz czy bramkarz rezerwowy z średniaka ligi włoskiej tylko konkretne transfery za gotówke, a nie wolni zawodnicy i nie pod koniec okienka transferowego tylko już... Takie jest moje zdanie..
|