Wyświetl pojedynczy post
biały_TS
Junior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 02.07.2008, 13:06
Nie wiem jak gra ten Beitar (zapewne jak wiekszość z nas), ale z tego co czytam o tej drużynie to będzie trudno... Mieliśmy pecha w losowaniu bo były dużo słabsze drużyny, ale jak myślimy o LM to musimy wygrywać z takimi drużynami jak Beitar.
No i przydałyby się konkretne wzmocnienia... Nie jakiś Łukasiewicz czy bramkarz rezerwowy z średniaka ligi włoskiej tylko konkretne transfery za gotówke, a nie wolni zawodnicy i nie pod koniec okienka transferowego tylko już... Takie jest moje zdanie..
Odpowiedz cytując