Gabri napisał(a):

|
Drzymale się nie dziwie, że po tym jak go wydymali we Wrocławiu na siłę szuka jakiegoś klubiki by wrzucić w niego kasę.
|
Drzymała chce odzyskać jak najwięcej kasy a nie inwestować w piłkę proste i logiczne, pewnie na tym poległa umowa ze Śląskiem