|
Ja też się mu nie dziwie, że chce się z futbolu wycofać.
Zresztą mam wrażenie, że to od początku o to chodziło, żeby ktoś przejął pensje jego piłkarzy. Wystarczy popatrzeć na cenę akcji jego firmy. Kilka lat temu 100 zł dziś 11 zł.
Jego chyba już nie stać na inwestowanie w piłkę.
A teraz.. kto miał zostać sprzedany został sprzedany, w klubie jest samo drewno. No to szuka teraz drwala, któremu to drewno opchnie i przy okazji on pozbędzie się obciążenia finansowego.
Jakby się wycofał w normalny sposób, po prostu powiedział "basta", to jego firma jeszcze bardziej straciłaby na wartości.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 02.07.2008 o godz. 12:10.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|