Wyświetl pojedynczy post
Triodante
Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1242
Stary 02.07.2008, 11:29
Sobol to rzeczywiście wyższy poziom niż Jirsak, ale ten drugi jest naszym jedynym ofensywnym środkowym pomocnikiem, który prezentuje przyzwoity poziom więc jego brak byłby dla nas jeszcze bardziej odczuwalny. Przydałby się nam jakiś ofensywny pomocnik bo zamiast Jirsaka nie ma kto ciągnąć gry w pomocy. Nie ma co naiwnie liczyć, że Zieniu będzie miał sezon konia drugi raz z rzędu.
Odpowiedz cytując