|
Sobol to rzeczywiście wyższy poziom niż Jirsak, ale ten drugi jest naszym jedynym ofensywnym środkowym pomocnikiem, który prezentuje przyzwoity poziom więc jego brak byłby dla nas jeszcze bardziej odczuwalny. Przydałby się nam jakiś ofensywny pomocnik bo zamiast Jirsaka nie ma kto ciągnąć gry w pomocy. Nie ma co naiwnie liczyć, że Zieniu będzie miał sezon konia drugi raz z rzędu.
|