Wyświetl pojedynczy post
Gabri
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 02.07.2008, 11:27
Drzymale się nie dziwie, że po tym jak go wydymali we Wrocławiu na siłę szuka jakiegoś klubiki by wrzucić w niego kasę. Co nie zmienia faktu, że Polonia dała się sprzedać za grę w ekstraklasie jak niegdyś Lech za grę w pucharach.

Wiadomo już coś w sprawie Polonii Bytom? Dostaną tę licencję w końcu?
Ostatnio edytowane przez Gabri : 02.07.2008 o godz. 11:30.