|
Drzymale się nie dziwie, że po tym jak go wydymali we Wrocławiu na siłę szuka jakiegoś klubiki by wrzucić w niego kasę. Co nie zmienia faktu, że Polonia dała się sprzedać za grę w ekstraklasie jak niegdyś Lech za grę w pucharach.
Wiadomo już coś w sprawie Polonii Bytom? Dostaną tę licencję w końcu?
Ostatnio edytowane przez Gabri : 02.07.2008 o godz. 11:30.
|