bofff napisał(a):

Czy mógłbym prosić o krótki opis dokonań Jirsaka, bo, bez urazy, nie rozumiem zachwytów i kreowania go na zbawcę środka pola Wisły. Wydawało mi się, że szczegółowo śledziłem mecze Wisły i owszem, sympatyczny jest bardzo i poukładany, ba córce bym pozwolił się z nim umówić, ale do klasy Sobola to mu cały czas daleko, cały czas melodia przyszłości.
Także, może któryś z piewców uprzejmie napisze mi jakich czynów dokonał i w jakim meczu. No chyba, że to taka forumowa maskotka...
|
Przede wszystkim ma najlepsze podanie od czasu Szymkowiaka, oraz niewiarygodnie siada mu piłka.
Dużo widzi na boisku i jednym zagraniem otwiera drogę do bramki.
Ten facet jest po prostu dobry! Tylko musi grać.
I przede wszystkim jest jedynym środkowym, który gra do przodu.