Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 02.07.2008, 09:16
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Na stronie KSP takie coś znalazłem.

Jak widać - można sprzedać własną dupę za ekstraklasę bez skrupułów.

Najpierw Koziołki - lecą na licencji Amici plus jeszcze na rankingu UEFA

Drużyny z jajami - Śląsk, Pogoń powiedziały "wypier....." tylko Polonia zawsze chętna - czarni rycerze bez skazy z chęcią sprzedadzą się Drzymale.

Gadanie o sprzedaży a nie o fuzji to wciskanie kitu na całego - Drzymała już wie że fuzja mu nie wyjdzie z nikim wiec znalazł frajerów którzy mówią głośno o "sprzedaży"

Gardzić nimi to mało powiedziane



EDIT: z jednego forum

Cytat:
Konwiktorska 6

Wojciekowski kupił miejsce w ekstraklasie od Groclinu razem z piłkarzami, nie ma w tym przypadku fuzji.
Co nie zmienia faktu że anty (osobiste zdanie).
kupił miejsce Groclinu - Groclin znika z mapy ale nie ma fuzji
Ostatnio edytowane przez Kocur : 02.07.2008 o godz. 11:56.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE