Krissu napisał(a):

|
Na stronie KSP takie coś znalazłem.
|
Jak widać - można sprzedać własną dupę za ekstraklasę bez skrupułów.
Najpierw Koziołki - lecą na licencji Amici plus jeszcze na rankingu UEFA
Drużyny z jajami - Śląsk, Pogoń powiedziały "wypier....." tylko Polonia zawsze chętna - czarni rycerze bez skazy z chęcią sprzedadzą się Drzymale.
Gadanie o sprzedaży a nie o fuzji to wciskanie kitu na całego - Drzymała już wie że fuzja mu nie wyjdzie z nikim wiec znalazł frajerów którzy mówią głośno o "sprzedaży"
Gardzić nimi to mało powiedziane
EDIT: z jednego forum
Cytat:
Konwiktorska 6
Wojciekowski kupił miejsce w ekstraklasie od Groclinu razem z piłkarzami, nie ma w tym przypadku fuzji.
Co nie zmienia faktu że anty (osobiste zdanie).
|
kupił miejsce Groclinu - Groclin znika z mapy ale nie ma fuzji
