Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 02.07.2008, 09:11
Cytat:
Prawdopodobnie Polonia Warszawa zajmie miejsce Dyskobolii Grodzisk Wlkp. w Ekstraklasie. Tym razem nie chodzi o fuzję, ale o sprzedaż drużyny piłkarskiej. Jeśli transakcja dojdzie do skutku Zbigniew Drzymała całkowicie wycofa się z futbolu.
Na stronie KSP takie coś znalazłem.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.