|
Mam jedno pytanie co do FM'a 2007. Zrobiłem nowego menadżera, przyszedłem do klubu i co...? W klubie pojawiam się w marcu (OO) nie ma żadnych informacji kiedy zaczne sezon, kto będzie pierwszym rywalem... nic (Oo) Coś (znów) źle zrobiłem? Czy po prostu zawsze tak jest tylko ja dopiero teraz to zauważyłem?
|