Wyświetl pojedynczy post
użytkownik 11060
Junior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 02.07.2008, 08:02
Szczurek_PB napisał(a):Wyświetl post

Czekamy na degradacje Jagiellonii

PS. Nie miejcie mi za złe, że chce żeby zdegradowali Jage. Chcę tego tylko ze względu na tego żabskiego pomiota probierza

czekaj dalej ))))))
gdyby chcieli zdegradować Jagę zrobiliby to wczoraj , a nie kolejny raz przesuwali posiedzenie, nawet teraz nie podali kiedy będą debatować nad Jagą

Zbigniew Koźmiński: Jaga zostanie w elicie
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...8860474c216559
WP