czekaj dalej

))))))
gdyby chcieli zdegradować Jagę zrobiliby to wczoraj , a nie kolejny raz przesuwali posiedzenie, nawet teraz nie podali kiedy będą debatować nad Jagą
Zbigniew Koźmiński: Jaga zostanie w elicie
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...8860474c216559