Temat
:
Greetings from Hapoel Tel Aviv
Wyświetl pojedynczy post
HTA.isr
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
5
01.07.2008, 23:08
M89
napisał(a):
We're sorry, but they will not play in the champions leauge this year...
I hope so
HTA.isr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HTA.isr
Znajdź inne posty napisane przez HTA.isr