|
Wyar.
Zeszłoroczny puchar UEFA.
Santa Coloma(And) - Maccabi 1:0
Nie sądzę żeby jakiś polski klub przegrał z zespołem z Andory. Andora to klasa Azerbejdżanu podzielona przez 10.
Fakty są takie:
1) Wylosowaliśmy najgorzej jak mogliśmy
2) Mimo wszystko jesteśmy faworytem
3) Na plus dla nas, liga tam zaczyna się dopiero 31 sierpnia
4) Jesteśmy bardziej ograni, mamy dobrego trenera. maksymalna mobilizacja i wygramy innej opcji nie ma.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 01.07.2008 o godz. 22:26.
|