Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 01.07.2008, 20:16
Na razie jest fifty-fifty. Fakt, że klub nie przewidywał tak silnego rywala już w 2 rundzie, ale stało się i nie ma co robić tragedii. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę jaka jest stawka.

Nawet jak nie będzie dużych wzmocnień (wielkiej kasy na pewno nie wydamy), to trzeba wyjść z tym co jest na pełnej k i jazda z tymi Żydami.
Emocje już teraz się udzielają i to spore. Co będzie w dniu meczu ?
Szkoda, że taki daleki ten wyjazd i gdzie będzie grany rewanż, w Krakowie czy w Chorzowie ?
..
Odpowiedz cytując