Wyświetl pojedynczy post
Triodante
Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 01.07.2008, 19:42
Widzew na bank leci. Tylko zależnie od licencji dla Polonii może zlecieć do II lub III ligi (tzn. nowej I lub II). Mam nadzieję, że zleci o dwie klasy bo swoją grą i kręceniem lodów na nic więcej nie zasłużył.