Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Triodante
Member
Od: 06.2008
Offline
#
226
01.07.2008, 19:42
Widzew na bank leci. Tylko zależnie od licencji dla Polonii może zlecieć do II lub III ligi (tzn. nowej I lub II). Mam nadzieję, że zleci o dwie klasy bo swoją grą i kręceniem lodów na nic więcej nie zasłużył.
www.euro2008girls.com
www.armia.art.pl
Triodante
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Triodante
Znajdź inne posty napisane przez Triodante