Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 01.07.2008, 19:12
^^ derby w mieście. Kwintesencja futbolu ligowego. Może nie tylko my (po wylocie Widzewa) będziemy mieli szczęście to przeżywać?

A może nie jestem o czasie, Widzew spuszczony czy uratowany? Tyle się zmienia