Wyświetl pojedynczy post
Philips_Zaspa
Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Miasto Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 01.07.2008, 19:04
Cała kasa z transferu Dudki nie zostanie przeznaczona na zakupy. Ale Beitar to sygnał, że poważnie trzeba myśleć o transferach.
Wybór był prosty i przemyślany: Wisła Kraków !

Zaspa - dzielnica Gdańska, położona na miejscu dawnego lotniska pasażerskiego, dobrze umiejscowiona pod względem komunikacyjnym ( szybki dojazd do centrum Gdańska, Oliwy i Sopotu ). Zagłębie wiernych kibiców Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Zabudowa z lat 80tych XX wieku.
Odpowiedz cytując